سریال حکومتی آقازاده که با مظلوم نمایی تلاش در گمراه کردن ذهن مردمی داره که از بسیاری از مسائل پشت پرده حکومت کثیف آخوندی کوچکترین اطلاعی ندارند، این مسائل بصورت خلاصه عبارتند از:

1- در سیستم حکومتی و مقامات بالا هیچ ازدواج و تشکیل خانواده ای پیدا نمیشه که خارج از سیستم هرمی اقوام و بستگان دور یا نزدیک مقامات باشه!

2- گمراه کردن ذهن مردم در مورد پرستوهای اطلاعاتی و امنیتی (شیرین نجفی، میترا استاد و…)، که بارها از طریق خبرگزاریهای مختلف منتشر و افشاء شده است و باز هم تا زمانی که حکومت کثیف آخوندی وجود داشته باشه ادامه خواهد داشت! اطلاعات سپاه با ساخت این سریال میلیاردی سعی داره نشون بده که پرستوهای اطلاعاتی نوعی تسویه حسابهای شخصی میان اشخاص مختلف هست!

ولی جالب اینجاست که معمولا اشخاصی که از طریق پرستوها رسوا میشن در سمتهای رده بالا (محمدعلی نجفی) هستند و به نوعی با اطلاعات سپاه در ارتباط هستند!

3- در این سریال جمشید هاشم پور در نقش معاونت ریاست جمهوری (حاج حسن) وقت بازی میکنه و با توجه به قصر و خدم و حشم خصوصی و اینهمه بادیگارد و استخر و… که در اختیارش هست آیا امکان داره از مردمی که در تورم چند 100% که از دستاوردهای حکومت آخوندی هست، زندگی میکنند اطلاع داشته باشه!؟

با باند بازی و پارتی بازی و تشکیل پرونده های امنیتی از هر کسی که خوششون نمیاد و وارد باند بازیاشون نمیشه باعث برکناری یا استعفاء مصلحتی شخص مربوطه میشه!

عکس مربوط به قسمت 17 این سریال هست که لینک مربوطه در پایین متن موجود هست

آقازاده

4- در این فیلم با مظلوم نشون دادن خانواده تهرانی یکی از مقامات امنیتی رده بالای سابق جمهوری اسلامی که در این سریال بازنشسته هست، سعی در عنوان و نشان دادن اینکه همه در حکومت آخوندی مثل همدیگه نیستن!!!

ولی کارگردان اینقدر دروغ در این سریال جا داده که یادش رفته که تمام مقامات از مامورین امنیتی رده بالا گرفته تا معاونت ریاست جمهوری (حاج حسن) با رضا تهرانی (امین تارخ) بازنشسته سازمانهای امنیتی دیدارهای خصوصی دارند و حتی مسائل امنیتی-محرمانه نیز با این شخص درمیان گذاشته میشه! پس از مظلوم گرفته تا ظالم در این حکومت فاسد، باندبازی و پارتی بازی دارند!

5- بصراحت در این سریال شریفه تهرانی (لعیا زنگنه) عروس خانواده را تهدید به زنده به گور کردن میکنه “زنده زنده یک جایی چالت میکردم که هیچ کس نفهمه کدوم گوری هستی“! یک زن “مثلا” متدین و مسلمان و مسجد برو و نماز اول وقت خوان و بظاهر بی آزار (فاطی کماندوهای امروزی در لباس گشت ارشاد یا همون گشتهای امنیت اجتماعی، مزدوران حکومتی، زنان محکوم و زندانی که با عفو مشروط آزاده شده و در یگانهای ویژه سرکوب مشغول به مزدوری برای حکومت آخوندی هستند) یک تازه عروس را در خلوت خانه خود بخاطر مسائل مربوطه دور از چشم شوهرش تهدید به مرگ میکنه!!!

آقازاده

6- امیر بحری (مهدی سلطانی) در این فیلم دارای یک منزل که بیشتر شبیه کاخ سفید (نمونه هایی از این کاخها در شهرک آقازاده نشین باستی هیلز دیده میشه) هست و در مقام معاونت یکی از وزارتخانه ها هست که با هماهنگی و رایزنی از طریق روابط! نه ضوابط، با حاج حسن (جمشید هاشم پور) که ظاهرا در مقام معاونت ریاست جمهوری هست باعث استعفای مصلحتی وزیر مربوطه شده و جایگزین وزیر میشه!

حال امیر بحری قبل از گرفتن جایگاه وزارت با حاج حسن قرار زد و بند بر سر یک زمین حدود 100 هکتار را داره که بواسطه حاج حسن کاربری زمین از زراعت به مسکونی تغییر میکنه و رشوه حاج حسن نیز با هدیه زمین مسکونی از طرف امیر بحری پرداخت میشه و…!

آقازاده

7- امیر بحری در این فیلم دارای یک همسر هست که از پسر خودش (نیما بحری (امیر آقایی)) کوچکتر هست و ظاهرا هر شب بساط منقل و بافورش به راه هست (غلامعلی حداد عادل (پدر زن مجتبی خامنه ای که دخترش فرزند یک میلیون پوندی خود را در مرکز لندن بدنیا آورد)، علی خامنه ای، حسین شریعتمداری و…) که در فیلم بطور محسوسی نشان داده میشه! حال سوال پیش میاد که با اینهمه زد و بند از مقام معاونت ریاست جمهوری گرفته تا وزیر و معاونت و مقام(های) رده بالای امنیتی بازنشسته و … یک آخوند (علی خامنه ای) از تمام این قضایا بیخبر هست!!!!؟؟؟

آقازاده

خونه (کاخ) امیر بحری (مهدی سلطانی) در سریال آقازاده در سمت معاونت وزارت که بعدش جایگزین وزیر میشه

آقازاده

8- در این سریال سعی در مظلوم نمایی در مقامات رده بالای امنیتی و سیاسی شده است!

در صورتی که تمام فسادهای اجتماعی، سیاسی و اقتصادی تحت نظر مستقیم شخص خامنه ای و مجتبی خامنه ای انجام میشه!

آیا زمانی که همسر قاسم سلیمانی و محمدعلی جعفری متهم به فساد مالی (گفته میشود حدود یک میلیارد دلار ارز رایج) شدند همانند صحنه های از سریال آقازاده راهی زندان شدند یا آزادنه رها بودند که به بقیه دزدیهای خود ادامه دهند!؟!؟ راضیه شریفی (همسر یکی از مقامات قضائی و تازه عروس یکی از مقامات رده بالای امنیتی-قضایی (رضا تهرانی)) در این سریال متهم به کلاهبرداری از طریق چکهای بدون اعتبار یک میلیارد تومانی شده است!

https://www.youtube.com/watch?v=3Fz-WgJAg9I

فساد ریشه اصلی این حکومت هست که حتی در مغز و ریشه مردم کشور نیز نفوذ کرده و باید خشکانده شود!!!

آیا ترور و کشتن و قتل عام جوانان و نوجوانان و زنان و مردان و اعدام علنی و غیرعلنی و اتهام زدنهای واهی (نوید افکاری، ریحانه جباری) برای این طایفه کفتار صفت کار سختی و غیرعادی هست!؟

توضیحات در مورد نکات مطرح شده در این سریال ادامه داره …….

میتوانید این سریال را همراه با دروغهای ساخته شده توسط سپاه از وبسایت های زیر تماشا کنید

https://farsiland.com/tvshows/aghazade-series/

https://coreimax.com/serial-aghazadeh-part/

آقازاده