هدف

هدف از نوشتن این نویسه پاسخ به پرسش های دوستان و افرادی هست که جدیدا با گروه ملی گرایان مردم گرا آشنا شده اند. همچنین در این نویسه سعی دارم افراد را بیشتر با خود آرمان ها و اهداف آشنا کنم که اگر همفکرانی در دنیا وجود دارند بتوانند با پیوستن به ملی گرایان مردم گرا راه خود را به سمت ساخت ایران بزرگ باز کنیم.

زندگی نامه

من مهدی میرقادری متولد خرداد 1365 خورشیدی برابر با 2545 شاهنشاهی هستم. در شهر اقلید فارس متولد شدم. شهر اقلید در شمال استان فارس قرار دارد و نام اقلید کلمه ای است یونانی به معنای کلید که در زمان اسکندر مقدونی برای فتح پارس نیاز به گذشتن از شهر اقلید داشتند.

از نظر تحصیلات تا مقطع هنرستان در خود شهر اقلید تحصیل کردم و مقطع کاردانی رشته راه و ساختمان را در دانشکده فنی بندرعباس سپری کردم. بعد از آن مقطع کارشناسی را ادامه دادم ولی به علت های مختلف از جمله بی انگیزگی نسبت به درس خواندن، درگیری با بسیج دانشگاه بی عدالتی در جامعه تحصیل در مقطع کارشناسی را نیمه رها کردم. پس از آمدن در ترکیه مدرک زبان ترکی تومر را از دانشگاه ار جی اس نیز گرفتم. یکی از دلایل بی انگیزگی من نسبت به تحصیل این بود که در رشته ای که علاقه و استعداد لازم را داشتم مثل تاریخ یا علوم سیاسی نبودم و در رشته راه و ساختمان  تحصیل میکردم.

از سالهای نوجوانی با حکومت آخوندی مخالف بودم. شاید این موضوع یک حس درونی بود که همیشه از آخوند بیزار بودم. بخاطر همین موضوع بیشتر سعی میکردم در خانه به رادیوهای مخالف جمهوری اسلامی گوش کرده و در مدرسه با دانش آموزان این موضوع را اطلاع رسانی کنم. در سنین جوانی با گروههای سیاسی خارج کشور آشنا شدم و خود را با آنها به ویژه هوادران پادشاهی همراه و همسو دیدم. گروههایی مثل جنبش ایران فردا و اس او اس ایران و پس از آن نهاد مردمی گروههایی بود که در آنجا همکاری مستمر داشتم.   به علت فعالیت ها، مصاحبه ها و سازمان دهی تظاهرات ها و حرکات اعتراضی مورد تعقیب رژیم بودم ولی جای خوشبختی که با نام مستعار مبارز نستوه همه این حرکت ها را انجام می دادم. پس تقریبا 8 سال فعالیت مداوم در داخل کشور توسط چند تن از یاران مطلع شدم که رژیم اسلامی درصدد دستگیری من هست ولی توانستم قبل از این موضوع از کشور خارج شوم.

با خروج از کشور فعالیت مبارزاتی خود را ادامه دادم. موفق شدم اندیشه ها، تجربیات و نوشته هایم را جمع آوری کنم و در قالب یک کتاب به نام ملی گرایان مردم گرا ارائه دهم که بعدا سبب ایجاد حرکت ملی گرایان مردم گرا و پیوستن هزاران نفر به این حرکت شد. اکنون که با شما سخن می گویم حرکت ملی گرایان مردم گرا در یوتیوب بیش از 10000 نفر مشترک و در اینستاگرام بیش از 41000 مشترک دارد.

پرسش و پاسخ

شما طرفدار چه نوع نظامی هستید؟

من طرفدار نظام پادشاهی پارلمانی به سبک نروژ، سوئد و دانمارک هستم و البته معتقدم ما ایرانیان می توانیم با داشتن یک پادشاه میهن پرست و ملی گرا ره صد ساله را یک شبه برویم.

دین شما چیست؟

سه پند زرتشت بزرگ، گفتار نیک، کردار نیک و پندار نیک. من به وجود خداوند اعتقاد دارم.

به باور شما چه چیزی دنیای امروز را نجات می دهد؟

جلوگیری از تولد کودکان بی گناه در کشورهای محروم و نظام های ستمگر، رفتن به سمت گیاه خواری و کنار گذاشتن گوشت خواری

شغل دیگری بجز کار سیاسی دارید؟

بله معمولا کار طراحی صفحات وب، ساخت کلیپ های ویدیویی انجام می دهم البته با زیاد شدن کارها در ملی گرایان مردم گرا نیازبه رسیدگی به همه آنها این روزها معمولا کمتر به آن موارد میتوانم بپردازم. در کل من کارهای زیادی از جمله نقشه کشی ساختمان، تا نصب تجهیزات وایرالس را انجام داده ام و معمولا بیکار نبوده ام.

منبع در آمد شما چیست؟

در حال حاضر قسمتی از راه طراحی صفحات وب و  قسمتی از راه همیاری هموطنان به برنامه های تلویزیونی 

شغل مورد علاقه شما چیست؟

کشاورزی

آیا در آینده ایران قصد دارید که در کشور پست یا مقام حکومتی بگیرید؟

بسته به شرایط موجود در آن مقطع است. اگر اشخاص لایق تر و ملی تر باشند و کشور روی روال درست اداره شود نه، ولی گروه ملی گرایان مردم گرا همیشه در جهت حفاظت از ارزش های ملی و مردمی باقی خواهد ماند. 

هدف گروه ملی گرایان چیست؟

آموزش و ترویج باور ملی گرایی و ایجاد یک مجموعه بزرگ از باورمندان به ناسیونالیسم ایرانی برای بازپس گرفتن ایران از فرقه تبهکار و ساختن دوباره ایران بزرگ

چرا باید به این گروه بپیوندیم و به شما اعتماد کنیم؟

شما هر فرد فعال را باید در یک بازه زمانی 5 تا 7 ساله مورد آزمایش قرار دهید اگر راه و هدف و آرمانش ثابت قدم ماند می توانید کم کم به او اعتماد کنید ولی در کل مساله اعتماد یک مساله قلبی است. شما میتوانید به صحبت ها گوش بدهید و اگر نقطه نظرات شما در آن قرار داشت می توانید به حامیان ملی گرایان مردم گرا بپیونید. در کل توصیه من این هست اگر حتی دیدید روزی من نظراتم تغییر کرد دست از حمایت من نیز بردارید.

لطفا به این نکات توجه داشته باشید

1- من روابط خود را با دیگران و گروههای دیگر بر پایه احترام متقابل قرار داده ام. اگر این احترام متقابل وجود نداشته باشد رابطه ای نیز وجود نخواهد داشت.

2-به دلیل کمبود وقت امکان پاسخ دادن به همه پیام ها بخصوص پیام تلفنی وجود ندارد.  گروه ملی گرایان مردم گرا نزدیک به 80 هزار دنبال کننده در شبکه های مختلف مجازی دادن، پاسخ دادن به همه مخاطبین بسیار وقت گیر است و وقتی که باید صرف مبارزات کلی و مدیریت شود نباید در این راه هدر رود.

3-اگر تماس تلفنی یا صوتی برقرار میکنید لطفا سعی کنید کوتاه و حداکثر در 10 دقیقه صحبت های خود را بیان کنید. می دانم که همه شما عزیزان دوست دارید صحبت های زیادی را انجام دهید و همه ما ایرانیان دوست داریم از سیر تا پیاز تعریف کنیم ولی این وقت بجای تماس های تلفنی باید صرف مبارزه هوشمندانه با جمهوری اسلامی شود.

4- شخصیت من و مرام سیاسی و گفتاری و اجتماعی من تقریبا در این سن 34 سالگی که دارم این مطلب را مینویسم شکل گرفته است، بسیار متد و روش من را در اداره گروهم ملی گرایان مردم گرا دوست دارند عده ای نیز نمی پسندند. پس اگر از این شیوه اداره و شیوه زندگی سیاسی و اجتماعی من مورد پسند شما نیست سعی بر تغییر من بر نیاورید، وارد بحثهای بیهوده نشوید. این به معنای انتقاد ناپذیری نیست به معنای این هست که اگر چیزی را دوست نداریم کنار بگذاریم تا سعی کنیم آن را آن طور که مورد نظر ماست و ما فکر میکنیم درست است شکل بدهیم.

5- اگر بخواهم در یک کلام بگویم از چه افرادی خوشم نمی آید: افرادی که خود را زرنگ می پندارند و در واقع تقلب کردن های مختلف را نوعی زرنگی می دانند، افرادی که اصرار دارند و فکر میکنند با اصرار کار خود را میتوانند جلو ببرند، افرادی که خود را برتر از بقیه می بینند نگاه آنها به بقیه از بالا به پایین است و این نگاه موجب حتی دستور دادن به بقیه می شود. این افراد سریعا از دایره مبارز نستوه کنار گذاشته می شوند یا روابط با آنها به کمترین حد کاهش می یابد.

6-در پشتیبانی شما از گروه ملی گرایان مردم گرا یا انجام حرکتهایی برای این گروه نباید توقع خاصی به جز آزادی میهن و مبارزه در این راه باشد. اگر در واقع شما بر اساس توقع داشتن از گروه یا شخص من مهدی میرقادری از گروه پشتیبانی می کنید بهتر است آن را قطع کنید.

7-من به خوبی آنهایی که کنار من قرار گرفتند تا این حرکت را جلو ببرم به خاطر خواهم داشت و همیشه از آنها سپاسگزار خواهم بود.